Logo
Zákaznický servis
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte ZDARMA dopravu na pobočku Zásilkovny nebo do Balíkovny ČP
Důležitá informace
Zobrazit aktuální sdělení
 
  1. Úvod
  2. KLASICKÁ HUDBA - CD
  3. Orchestral Favourites; Royal Philharmonic Orchestra (4CD)

Orchestral Favourites; Royal Philharmonic Orchestra (4CD)

CD1                                                                                                                                                   ... celý popis
Dostupnost
SKLADEM
379,00 Kč
313,22 Kč
bez DPH
Číslo produktu:BRIL96146
EAN kód:5028421961460
Vydavatel:BRILLIANT CLASSICS
Nosič:CD Audio
Zvuk:STEREO
Format / Balení:4CD
  • Popis produktu
  • Hodnocení 0
  • Orchestral Favourites; Royal Philharmonic Orchestra (4CD)
    Orchestral Favourites; Royal Philharmonic Orchestra (4CD)
    SKLADEM
    379,00 Kč
    313,22 Kč bez DPH
Popis produktu

CD1                                                                                                                                                                                71’57

  1. HANDEL Zadok the Priest 5’17

Goldsmiths’ Choral Union

  1. WAGNER Die Walküre

(The Ride of the Valkyries)                                                                                                                                            5’09

  1. VERDI Aida (Grand March) 7’38

Royal Choral Society

  1. ELGAR Enigma Variations

(Nimrod)                                                                                                                                                                        3’45

  1. BIZET The Pearl Fishers

(Duet: Au fond de temple saint)                                                                                                                                   4’55

Wynne Evanstenor

Donald Maxwellbaritone

  1. OFFENBACH Orpheus in the Underworld (Can-Can) 2’12
  2. DVORÁK Slavonic Dance No.8 4’29
  3. PUCCINI Turandot

(Nessun dorma)                                                                                                                                                             2’59

Wynne Evanstenor

  1. SAINT-SAËNS Danse macabre 7’20

Michael Davissolo violin

  1. PUCCINI Madama Butterfly

(Un bel dì vedremo)                                                                                                                                                      5’40

Deborah Normansoprano

  1. BARBER Adagio for Strings 7’46
  2. RAVEL Boléro 14’40

 

CD2                                                                                                                                                                                67’27

  1. SIBELIUS Finlandia 7’58
  2. ORFF Carmina Burana

(O Fortuna)                                                                                                                                                                    2’33

Goldsmiths’ Choral Union

  1. FAURÉ Pavane 6’28
  2. PARRY Jerusalem 2’50

Goldsmiths’ Choral Union

  1. SOUSA The Liberty Bell March 2’26
  2. ROSSINI The Barber of Seville (Largo al factotum) 4’51

Donald Maxwellbaritone

  1. JOHANN STRAUSS II

On the Beautiful Blue Danube                                                                                                                                      9’52

  1. HANDEL Messiah (Hallelujah) 4’10

Goldsmiths’ Choral Union

  1. ELGAR Pomp and Circumstance March No.1 5’33
  2. DI CAPUA O sole mio 2’18

Wynne Evans tenor

  1. KHACHATURIAN Gayaneh

(Sabre Dance)                                                                                                                                                                2’26

  1. TCHAIKOVSKY

1812 Overture                                                                                                                                                               15’56

 

CD3                                                                                                                                                                                60’07

  1. 1. R. STRAUSS Also sprach Zarathustra (Introduction) 1’52
  2. SUPPÉ Light Cavalry (Overture) 6’40
  3. SOUSA The Stars and Stripes Forever 3’30
  4. GERSHWIN Rhapsody in Blue 18’18

Lucy Parhampiano

  1. LEHÁR Gold and Silver Waltz 7’14
  2. 6. VERDI Nabucco

(Chorus of the Hebrew Slaves)                                                                                                                                     4’15

  1. GRIEG Peer Gynt (Morning) 4’09
  2. SAINT-SAËNS Carnival of the Animals (The Swan) 3’03

Tim Gillcello · Roderick Elmspiano

  1. VERDI Rigoletto

(La donna è mobile)                                                                                                                                                      2’10

Wynne Evanstenor

  1. HOLSTThe Planets (Jupiter) 8’26

 

CD4                                                                                                                                                                                67’18

  1. WAGNER Die Meistersinger von Nürnberg (Overture) 9’50
  2. TCHAIKOVSKY The Sleeping Beauty (Waltz) 4’28
  3. J. STRAUSS II Pizzicato Polka 2’46
  4. BIZET Carmen (Prélude and Aragonaise · Les Toréadors) 5’58
  5. MENDELSSOHN The Hebrides Overture (Fingal’s Cave) 9’55
  6. 6. MUSSORGSKY Pictures at an Exhibition

(The Great Gate of Kiev)                                                                                                                                                5’34

  1. PUCCINI Gianni Schicchi

(O mio babbino caro)                                                                                                                                                    3’00

Deborah Normansoprano

  1. ROSSINI L’italiana in Algeri (Overture) 7’54
  2. KHACHATURIAN Gayane

(Sabre Dance)                                                                                                                                                                2’22

  1. BLISS Things to Come (March) 3’51
  2. BORODIN Prince Igor

(Polovtsian Dances)                                                                                                                                                       11’07

Goldmiths’ Choral Union

 

Royal Philharmonic Orchestra

Conductors:

Philip Ellis (CD1: 2, 4, 6, 8, 11, 12; CD2: 1, 5, 7, 9–12; CD3: 2, 4; CD4: 4, 9)

Owain Arwel Hughes (CD1: 1, 3, 5, 10; CD2: 2, 4, 6, 8;

CD3: 1, 6, 9, 10; CD4: 6, 7, 11)

Nick Davies (CD1: 7, 9; CD2: 3)

John Rigby (CD3: 3, 7; CD4: 1, 2, 5, 8)

Barry Wordsworth (CD3: 5; CD4: 3)

Robin Stapleton (CD4: 10)

Zboží zařazeno v kategoriích

                   

 

© 2004 - 2020 ClassicDVD.cz
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.