Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » KLASICKÁ HUDBA - CD » STRAUSS,R.: Delicate Strauss (Utkin) (SACD)


        

STRAUSS,R.: Delicate Strauss (Utkin) (SACD)

SKLADEM

 

Dostupnost: SKLADEM v eshopu
Číslo produktu: CM0062005
Vydavatel: Caro Mitis
Format / Balení: 1SACD
EAN kód: 4607062130278
Naše cena bez DPH: 330 Kč (13 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
399 Kč (16 EUR)

do košíku:
   

Popis produktu

Vydavatel: Caro Mitis
Richard Strauss
DELICATE STRAUSS
ALEXEI UTKIN / HERMITAGE CHAMBER ORCHESTRA1
 
Meinem Kinde (Op. 37, Nr. 3). Transkription von Mikhail Utkin für Oboe und Orchester (2005)
To My Child (Op. 37, №3). Transcription for oboe and orchestra by Mikhail Utkin (2005)
[2:30]



 


 



2
 
Romanze (1879). Transkription für Oboe d’amore mit Orchesterbegleitung
Romance (1879). Transcription for oboe d’amore and orchestra
[8:09]
 




 


 
Konzert D-Dur für Oboe und kleines Orchester (1945)
Concerto in D major for oboe and small orchestra (1945)




3
 
Allegro moderato
[8:10]



4
 
Andante
[8:40]



5
 
Vivace
[4:35]
 


6
 
Allegro
[2:30]
 


 
 
 
 
 


7
 
Einleitung zu der Oper "Capriccio" (Op. 85)
Prelude to the opera "Capriccio" (Op. 85)
[10:43]
 


 
 
 
 
 


8
 
Morgen! (Op. 27, Nr. 4). Transkription von Mikhail Utkin für Oboe und Orchester (2005)
Tomorrow! (Op. 27, №4). Transcription for oboe and orchestra by Mikhail Utkin (2005)
[3:33]
 Alexei Utkin, oboe, (1, 3–6, 8), oboe d`amore, (2)

Hermitage Chamber Orchestra
Pyotr Nikiforov, 1st violin, (1–8)
Ilya Norshtein, 1st violin, (1–8)
Larisa Karpenko, 1st violin, (1–8)
Anna Poletaeva, 2nd violin, (1–8)
Nadezhda Sergiyenko, 2nd violin, (1–8)
Andrei Barzov, 2nd violin, (1–8)
Fyodor Belugin, viola, (1–8)
Zoya Nevolina, viola, (1–8)
Ekaterina Dossina, cello, (1–8)
Olga Kazantseva, cello, (1–8)
Gleb Chernobrovkin, double bass, (1–8)
Maria Chepurina, flute, (1; 3–6)
Malika Mukhitdinova, flute, (3–6)
Philipp Nodel, English horn, (3–6)
Eugeny Petrov, clarinet, (2–6)
Valentin Uryupin, clarinet, (2–6)
Michael Shilenkov, bassoon, (2–6)
Nikolai Zenkin, bassoon, (2–6)
Fyodor Yarovoi, horn, (2–6)
Philipp Korolkov, horn, (2–6)