Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » KLASICKÁ HUDBA - CD » BACH,J.S.: Oboenwerke Vol.3 (Utkin) (SACD)


        

BACH,J.S.: Oboenwerke Vol.3 (Utkin) (SACD)

SKLADEM

 

Dostupnost: SKLADEM v eshopu
Číslo produktu: CM0012004
Vydavatel: Caro Mitis
Format / Balení: 1SACD
EAN kód: 4607062130032
Naše cena bez DPH: 330 Kč (13 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
399 Kč (16 EUR)

do košíku:
   

Popis produktu

Vydavatel: Caro Mitis
J.S.Bach
OBOENWERKE, volume 3
ALEXEI UTKIN / HERMITAGE ORCHESTRA Orchester Suite
? 4 D-dur (BWV 1069)
Orchestral Suite ? 4 in D major (BWV 1069)





1
 
Ouverture

[10:45]





2
 
Bourreée I&II
[3:09]





3
 
Gavotte
[2:01]





4
 
Menuet I&II
[4:29]
 


5
 
Réjouissance
[2:46]
 





 


Konzert d-moll für Oboe, Streicher und Basso Continuo (BWV 1059)
Concerto in D minor for Oboe, Strings and Basso
Continuo (BWV 1059)





6
 
Allegro
[5:48]




7
 
Adagio
[3:19]




8
 
Presto
[3:35]







 


Orchester Suite ? 2 a-moll (Transkription
des Orchester Suite ? 2 h-moll BWV 1067 von A.
Utkin, 2003)
Orchestral Suite ? 2 in A minor (Transcription
of Orchestral Suite ? 2 in B minor BWV 1067 by
A. Utkin, 2003)





9
 
Ouverture

[9:43]





10
 
Rondeau
[1:49]





11
 
Sarabande
[2:32]





12
 
Bourrée I&II
[2:16]
 


13
 
Polonaise - Double
[4:00]
 


14
 
Menuet
[1:18]
 


15
 
Badinerie
[1:36]
 





 Alexei
Utkin (oboe)

Hermitage Orchestra
Pyotr Nikiforov (1st violin)
Ilya Norshtein (1st violin )
Anna Poletaeva (1st violin)
Dmitry Lepekhov (2nd violin)
Nadezhda Sergiyenko (2nd violin)
Boris Begelman (2nd violin)
Natalia Smolina (viola)
Andrei Kolomoets (viola)
Ekaterina Dossina (cello)
Pyotr Kondrashin (cello) (track 9)
Gleb Sarkissov (cello) (tracks 1-5)
Nikolas Gorshkov (double bass)
Philipp Nodel (oboe)
Svetlana Usatcheva (oboe)
Pyotr Bugrimenko (bassoon)
Stepan Kuzminykh (bassoon) (tracks 6, 8)
Vladislav Lavrik (trumpet)
Stanislav Gorlinsky(trumpet)
Timur Martynov (trumpet)
Dmitry Shelkin (timpani)
Anna Karpenko (harpsichord)